Új hozzászólás Aktív témák

  • AxBattler

    félisten

    Üdv!

    Problémám támadt a merevlemezemmel, erre keresnék megoldást!

    Egy SSD, valamint egy két részre partícionált HDD megy a gépemben:
    - Samsung 840 Basic 120GB: rendszer + játékok
    - Samsung Spinpoint F3 500GB HD502HJ: letöltés, illetve adatok, archívum, stb.

    Az utóbbi időben, az éppen a merevlemezt használó alkalmazás "kifagy", lemerevedik: "A program nem válaszol". Ilyenkor csak bámulom a homokórát, aztán jónéhány perc múlva tudom csak bezárni a programot - ebben még a feladatkezelő sem segít. Videofájlok lejátszásánál olyan is volt, hogy a kép lefagyott, bezártam a lejátszót, de a hang még percekig ment utána, holott a feladatkezelőben már nem látszott. De az intéző is ugyanígy leáll időnként, ha csak turkálok a mappák között. Az SSD nem csinál hasonlót, azzal minden rendben.

    HDSentinel 100%-osra mondja, de merevlemezteszt nem megy le itt sem, ezt írja ki:

    Nem tudom mi a gond, a vezérlője halt meg, vagy csak az OS-t kellene újraraknom?
    A segítséget előre is köszönöm.

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Új hozzászólás Aktív témák