Új hozzászólás Aktív témák

  • haly

    őstag

    Sziasztok!
    Sürgős segítségre lenne szükségem. Tegnap észrevettem, hogy játékok alatt meg-megáll az egész, mintha lagolna, de ránéztem eseménynaplóra, és más lehet a probléma.

    Ezeket találtam eseménynaplóban, és amikor ezeket a logokat dobálja, akkor 100%os terhelés alatt van a merevlemez, amitől belassul az egész rendszer. Ma volt olyan, hogy kiléptem tálcára, és lefagyott az egész, nem tudtam semmire sem kattintani (ilyen még soha nem fordult elő).
    Hard disk sentinellel is megnéztem, és 100%-os kondíciót ír, elvileg nincs szektorhiba, meg semmi sem. Lassan 6 éves a merevlemez. Egy Western Digital Caviar Blue 500GB 7200rpm merevlemezről beszélünk egyébként. Melegedésre is gondoltam, de ebben a házban 32 fok a legmagasabb hőmérséklet amit mérek.
    Légyszíves segítsetek, mi lehet a baja? Esetleg a végsőket rúgja, mentsek le róla minden adatot? :O
    Szerk: Ja, és azt ma eljátszotta velem háromszor, hogy bekapcsolásnál nem jelezte ki a merevlemezt BIOS-ban sem, és kérte a telepítőlemezt. Negyedikre meg elindult, és frissített is a windows. :F

Új hozzászólás Aktív témák