Új hozzászólás Aktív témák

  • BenJoe80

    senior tag

    Sziasztok!

    Segítségre volna szükségem. Van egy Seagate Barracuda 200GB-os SATA merevlemezem amit szeretnék formázni, de nem tudok.

    A Partition Magic 8.0 - amikor elindítom - azt írja ki alapból amikor, hogy hibás (FEHLERHAFT). Csak formázni tudom, ugyanakkor amikor a formázást engedélyezném azt írja ki, hogy nincsen aktív partició definiálv az adott merevlemezen (Es ist keine aktive Partition definiert. Sind Sie sicher, dass die änderungen übernommen werden sollen?) amire ha OK-t nyomok közli, hogy a gépet újra kell indítani, hgy a változtatások megtörténjenek. Ha ezt megtörténik Windows-on kívül el kezd dolgokat futtatni ill. megpróbál formázni de nem tudja befejezni.

    Viszont érdekes módon a Total Commander felismeri - akárcsak a Windows Explorer - szerepelnek is mint I: ill. J: meghajtók, tudok is rájuk másolni csak éppen a két particiót nem tudom összevonni ill. az egészet formázni nem tudom.

    Tudna esetleg valaki segíteni, tippet, programot, tanácsot ajánlani-adni? A segítségeket előre is köszi!

    Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

Új hozzászólás Aktív témák