Új hozzászólás Aktív témák

  • patvaros87

    csendes tag

    Sziasztok!
    Szeretnék kérdezni töletek itt hátha kapok konkrét választ! Először is adott jelenleg egy 500Gb-os winyó. Nem túl régen vásároltam igaz használtan kb 1,5éves tehát már bolti gari nincs rá. Nem sokat ment, mikor megvettem leellenöriztem 2 progival is az eggyik a hdd sentinel volt a másikra nem emlékszem pontosan de mindkettő hibátlannak látta! Na most nem rég elkezdezz fagyogatni a gépem majd be se jött a windows. Közben előtte kb 2héttel ellenöriztem a winyó állapotát ahol a kondiciot valami 80%-ra irta és volt egy 1 bad sector. Nah most nagynehezen eltudom inditani a wint lefuttatom az ellenörzöt akkor már talál 4 bad sectort is! Nah most azt tudni kell hogy mielőtt vettem a winyót volt benne 2db egyforma 80GB samsung winyó ami szinte egyszerre ment tönkre! kb 2 hét különbséggel. Ezek is badsectorok is lettek, Nah most más forumokon olvastam hogy a táp miatt is lehetnek ilyen problémák, szerintetek? mert most én is arra gondolok hogy nem-e az a beteg mivel a 2 winyó egyszerre szállt el meg most ez is kezdi....
    a tápom 350W-os kb 2éves igaz noname.
    azt elfelejtettem még irni hogy csinál néha olyat pl.: most betölt a win telepitek valamit és hallani hogy a winyó leáll! és utána persze lefagy. De már több bekapcsolásnál is halottam párszor hogy leáll. Erre valami tipp?
    Aki tudd valami okosat mondani azt szivesen fogadom előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák