Új hozzászólás Aktív témák

  • Casoli

    őstag

    válasz PuMbA #736 üzenetére

    Szia!

    Ismét probléma. Teljesen tanácstalan vagyok. Szóval a következő. Adott ez a gép, ez már fixre meg van vásárolva, össze van rakva:

    - Sempron LE 1200 AM2
    - ASUS M2R alaplap (ATi Xpress 1200 chipset)
    - 2x1GB 800MHz Kingmax

    Szóval tesztként belepattintottam egy Sapphire HD3650 kártyát, csodaszépen ment a hardveres gyorsítás a MPC HC lejátszóval. Igenám de kigondoltam, kellene még egy HD-s VGA, mert sajna az integrált ATI az egy X300 körüli VGA és nem gyorsít semmit a HD-n. A kiszemelt valami HD2400 lenne, csak kérdés egyrészt ez támogatja-e a gyorsítást. Azért nem vagyok benne biztos, mert kigondoltam hogy eladom az alaplapot és nem veszek VGA-t, de akkor veszek egy olyan alaplapot amin van integrált Ati a 2xxx sorozatból. A kiszemelt egy Gigabyte MA74GM-S2H lett volna (integrált ?HD?2100). Viszont ezzel az integrált kütyüvel nincs HD gyorsítás :( DXVA vagy mi a tököm nem támogatott. Pedig azt olvastam hogy az ATI 2100 is gyorsítja a HD-t.

    Szóval a kérdésem az lenne hogy miért nem megy az integrált kártyával a gyorsítás, illetve a HD2400-as VGA-k támogatják-e a HD gyorsítást (H.264).

    http://hasznaltpcalkatresz.hu/

Új hozzászólás Aktív témák