Új hozzászólás Aktív témák

  • huskydog17

    addikt

    válasz band1103 #5959 üzenetére

    Ez így nem igaz, egy ellenpélda:
    Én pont a DXVA miatt próbáltam ki szeptemberben a Windows 7-et, mert XP alatt nincs és néhányan azt mondták, hogy Win7 alatt menni fog. Nos, nem így történt, sőt még egy kicsit magasabb is volt a CPU terhelés Win7 alatt, mint XP alatt.
    Egy Geforce 7600 GS-ről van szó és egy Athlon XP 2400+-ról. WinXP alatt a 720p filmek is csak CoreAVC mellett mennek tökéletesen, bár az MPCHC saját filtere sem rossz (FFmpeg)
    ott egy kicsit magasabb a CPU terheltség, viszont ugyanúgy folyékonyan mennek a filmek.
    Bizonyos esetben a CoreAVC durva képhibát csinál, ilyenkor FFmpeg filter-el nézem.
    Természetesen amikor Win7 volt a gépen, mindenből a legújabb driver volt fent és a legújabb béta lejátszó.
    Ráadásul WinXP alatt van hardveres audio gyorsítás, ami Win7 alatt nem volt és valamennyire ez is segít a procinak.
    Szóval csak egy tökéletes ellenpéldát akartam felhozni, hogy a Win7 önmagában nem oldja meg a DXVA gondot.

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák