Új hozzászólás Aktív témák

  • Lapalacs

    csendes tag

    válasz TeeJay #32311 üzenetére

    Aaaa, köszi, de ne vesződj vele ennyit, nekem ez a Hz ugribugri nem jön be, nálam már vagy 3x eljátszotta, hogy maradt 23Hz-en, én nem fogom nyugger egérmozgásokkal visszaállítgatni nvideia control panelbe, mert csak felidegel. :((
    Joshi #32309 nekem ezekkel megint csak az a bajom, hogy ezt max Tesód teszteli, és nemhiába Te raktad össze Neki - ne vedd sértésnek, vagy megbántásnak, de én hiába mutattam Tesómnak ez az SD, ez meg a HD, azt mondta semmi különbséget nem lát :D - no meg egy újabb doboz, újabb kábelek, ezen pl. nem látok optikát, tehát pl. digitális hang esetén jeltovábbítás nincs stb. másak az igényeink. Na meg akkor ennek az árából veszek egy másik küldő winyót, és rádugom felváltra a tv-re a mostanival :D merthogy azt most is megtehetném, csak ad 1: lusta vagyok bedugdosni :DD sz@rfoos a tv lejátszója meg képaránykezelése, meg nincs kedvem másolgatni ki rá minden letöltött anyagot. (szarakodás..ez is, de ha egyszer jó lesz, onnantól buli van :D )
    Jah és hangnál a tv-re teszem ki még az is gond, hogy a tv-t némítod ugye, mert házimozizol, akkor a némítás jele a képernyőn marad a tv-n, 1-es hangerőn meg hallom :DD és idegesít, pláne, hogy hangeltolás kell ez esetben is csinálni a tv-n, és tök buli, mert mikor mennyit, mikor pluszban mikor mínuszban. :W Ha összehangolom és hagyom 1-es hangerőn is zavar, mert nem olyan, mint régen :D szóval vannak bajok :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák