Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz Fandango #22681 üzenetére

    (És a többiek) Hát ez nem túl jó hír, épp most tervezek én is egy H6400-os TV-t, és az eddigi korábban itt a fórumon olvasott tapasztalatokból (már amennyire átláttam), ilyen hibára/rosszalkodásra nem találtam utalást sem eddig az adott TV kapcsán sem. A célom nekem is hasonló lenne PC-ről küldeném ki HDMI-n a videót a TV-re. Épp nemrég kérdeztem rá ennek pontos leírására, de akkor ezek szerint az összefoglalóban olvasottak vagy nem elegek ehhez, vagy más beállítások szükségesek hozzá, vagy -ezt szeretném a leg kevésbe- a mostanában gyártott és forgalomba kerülő H6400-asok valamilyen -ezeket érintő- hibától szenvednek így utólag :( ...

    Jó lenne ennek a végére járni, ha esetleleg lenne tavalyi gyártású H6400-os tulaj, akkor leírhatná tapasztalatait ennek kapcsán, hogy ő is találkozott e ilyen hibákkal, ill. más úgy tulajok tapasztalataira is kíváncsi lennék.

    (Remélem a tavalyi éve egyik best buy-a nem lesz végül a Samsung egyik szégyene is egyben így 2015 vége felé és van ezekre a problémákra megoldás...)

    Felvetés: firmware verzió lett e frissítve az adott esetekben, ill. manapság milyen verzióval érkeznek ezek a TV-k? (Gyanítom a legújabbal...) Ez esetleg lehet egy kiindulási pont a problémák kapcsán, ha tényleg nem magát a hardverét fuserálták el... (Nem mintha bárkinek is ajánlanám a firmware frissítést, legalábbis addig amíg ki nem derül mi a hiba, sőt lehet épp az új verzió felelős ezekért)...

    (Mindez puszta feltételezés és puhatolózás, annak örülnék a legjobban ha tényleg az derűlne ki, hogy csak user error az egész).

    És végül egy kérdés az érintett TV tulajokhoz: a nem 3D-s mkv videókat is rosszul jeleníti meg, vagy azok még mennek rendesen?! :F

    Minden építő jellegű észrevételért, tapasztatért THX! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák