Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz #94529552 #38993 üzenetére

    Pont ebbe gondoltam bele, hogy mi a könnyebb - belehajolni a felültöltősbe, vagy lehajolni az elöltöltőshöz. De ezt úgyis eldöntik, szerintem marad a felültöltős, eddig is az volt.

    Viszont ha az olcsó-hosszú garis nem, akkor mi lenne az ajánlott? Olyan 100-120k-ig? Eddig úgy történtek a mosógép vásárlások, hogy boltba be, kínálat megnéz, méretek alapján mi fér be + árkategória alja, és ennyi. Volt valami Indesit itthon, 6-8 évet bírt kb, most egy Zanussi van, nagymamánál meg még annak az előző Indesit-nek a párja..

    +kérdés: olvastam a topikban a pályázattal kapcsolatban, hogy a kereskedőnél már nem számított, hogy a pályázatban milyen gép lett kiválasztva, sőt a gép besorolásától (A+, A++) is el lehetett térni lefelé (A++ helyett A+, a megfelelő [alacsonyabb] támogatási összeggel). Ez valós lehet? Egyébként mi van, ha az adott üzletben nem rendelkeznek a pályázatban szereplő géppel? Mert ilyen alapon a pályázatban akármi is lehet, ha végül a helyben rendelkezésre álló, és a katalógusban szereplő eszközök közül lehet majd választani..

    "... and I hope you have a great day!"

Új hozzászólás Aktív témák