Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Oldfighter

    senior tag

    válasz DrJános #57728 üzenetére

    A képeket látva, liszi valszeg örülhet; sorozatos öngyulladás történik. Ezmiez?

    Süket szomszéd a jó szomszéd!

  • xerobyte

    aktív tag

    válasz DrJános #57728 üzenetére

    Szia!

    Akkor amiről a többiek még nem szóltak:
    - a géped azt adja le, amit a hangkártyád tud, ha ilyen nincs, akkor meg kell nézni, hogy az alaplapi mit tud, hiába veszed meg azt a denon-t, ha nincs 5.1 kimeneted. Ez esetben már ide is dukál egy minimál hangkártya, pl, asus Xonar, min 10K, ezzel is számolj.

    Filmek minősége: ha camos magyar mozis akármit szedsz, akkor nem kell hangfal, annak elég a 2x1W is :))
    Majd rászoksz a fullHD cuccokra legalább DTS-el, azzal már el lehet lenni.

    Honnan akarod nézni, ha a kék székből nézed, akkor a hátsóknak abban a pozícióban nem sok haszna van.
    Ha az ágyról nézed, akkor meg a monitor lesz kicsi, nem?

    Beforgatásról: az nem rossz, ha minden elektronikát az ablak elé vágsz. Gondolom nem a fűtőtestre teszed és gondolom nincs ott olajkályha sem, szóval ha 1 méterre van nem sok gond lehet belőle szvsz.

    Álló hangfalakat lehet távolabb kell mozgatnod egymástól, ekkor ha beülsz közéjük játszani, az nem lesz akkora élmény.

    Én a monitor méret miatt úgy érzem közel kényszerülsz az egészhez és emiatt lehet jobban járnál egy 2.1-el, főleg a keretet nézve.
    Vagy használtan beszerzel egy stereo erősítőt 40K körül és ráákasztasz két 'vadabb' dobozt, már amennyire 110K/párral lehet vadulni. Azt mondom, hogy ilyen tejfölös dobozok után lehet.

    {Hogy lásd, hogy én sem vagyok sokkal előbb, pár hete még én is 150 K-ból akartam 4dX-et varázsolni a lakásunkba, story: Link (spoiler alert: nem sikerült)}

    xerobyte

Új hozzászólás Aktív témák