Új hozzászólás Aktív témák

  • snail1981

    tag

    Sziasztok!
    Nem olyan régen kérdeztem itt a fórumon, hogy érdemes-e a Denon 1910-et lecserélni egy 3808A-ra. Köszönöm a sok segítő hozzászólást, végül lecseréltem. :R Még nem volt sok időm foglalkozni a beállításokkal de már is úgy tűnik, hogy megérte váltani.
    Jelenleg egy MA RS8-as szettet hajt. Kérdezem a hozzáértőktől, hogy ezek így "szeretik" egymást, és egy szintet képviselnek? Szeretnék egyenlőre ezen a szinten maradni de itt kiaknázni a rendszerből mindent amit csak lehet, kiiktatva a gyenge pontokat. Először is a kábelezés: a frontokhoz és a centerhez QED Revelation Signature kábelem van, a hátsókhoz valami ezer Ft alatti noname. Ezeken érdemes változtatni? Mi az ami esetleg jobban illene ebbe a láncba? Mit ajánlotok?
    Tápkábelem is az egyszerű pc-s kábel. Ezen a szinten lenne értelme cserélni komolyabbra? Mit ajánlatok?
    A lejátszóm egy Dune Prime, mintha kevés lenne sztereón, mivel lehetne felhozni egy kicsit a hangminőségét?
    Jó sok kérdést tettem fel, de sajnos nem vagyok még benne a témában és nem sok lehetőségem volt próbálgatni az összetevőket. Bárki tud segíteni, segítsen please... Előre is köszi...

Új hozzászólás Aktív témák