Új hozzászólás Aktív témák

  • orbano

    félisten

    válasz Ed Parker #17058 üzenetére

    akkor másképp mondom: a tisztességes hangzáshoz kell egy jó szett, ami 30k-nál indul. egy jó erősítő ami kiszolgálja 60-80k-nál, egy szub rész megint 30 + 30, egy fejegység, ami kiszolgál egy ilyen rendszert (én aktív hívő vagyok ,de mondjuk hogy megoldjuk passzívban kompromisszumosan) az úgy 60-80k, mert kell a 3 pár preout. aztán kell az ajtószigetelés, kábelezés, stb. ami 100k körül jön ki. ez összesen 300k minimum. én ez alatt nem vennék hifit, mert elégedetlen lennék, szarabbul szólna, mint az otthoni húsz éves hangszóróm egy gagyi technics erősítővel.
    ha meg olyasmit akarok, amit otthon is hallok, akkor az rsII az alapszint, tehát 100k felett indulunk csak a fej, egy erősítő közelít a 150-hez, egy szett 50k-tól indul, stb...
    és akkor egy dex p9, genesis, brax, stb. színvonalról már ne is beszéljünk... ami persze nem mindenkinek cél, de egy ilyen embert nem győzől meg, hogy egy 20e forintos erősítő jó ár/érték arányt képvisel :) és olyan túlzottan egy ilyen "sznob" sem akar nagy dolgot, csak hogy szóljon úgy a zene a kocsiban, mint a 30 éves otthoni hifinken...

    na de bocs ez már nagyon off...

    A vér nem válik VAZZE!™

Új hozzászólás Aktív témák