Új hozzászólás Aktív témák

  • Jaded

    senior tag

    Sziasztok!

    Erősítőt szeretnék vásárolni (újat). Jamo C95, C9 Cen, C91 és egy JBL Arena (pontos típust hirtelen nem tudok, de cserés lesz az is idővel) mellé. Eddig egy Onkyo TX-NR545-el voltak hajtva, amivel teljesen meg voltam elégedve. Most pedig 4 erőlködőre szűkült a kör:
    Onkyo TX-NR696
    Onkyo TX-NR686
    Pioneer VSX-934
    Pioneer VSX-LX304
    A keret véges, igazából az LX már keret fölött lenne. Száraz adatok alapján a 4 erősítő szinte ugyanaz (az első kettő évjáratban különbözik leginkább, de egyébként egy cég ugye). Nem tudom, hogy az LX ér-e plusz kb 80-90ezret a másik 3-hoz képest (ez igazából az Európában kapható legkisebb LX, ami nem is teljesen az).
    Felhasználás leginkább filmek, sorozatok, zene az maximum Spotify háttérzenének.
    Pioneer-rel legutóbb nem jártam jól, teljesen élvezhetetlen volt (igaz az egy teljesen alap VSX-520 volt).
    Nem szeretnék sűrűn cserélni, az előző Onkyo TX-NR545 4 évig volt meg, hibamentesen. Szoba (nappali) ~15nm, KáCsa 2,5-es kábelek, kettős kábelezés nincs.

    szerk: egyelőre 5.1 felállás van, Atmos vagy valami nagyobb később talán. Bár a szoba nem elég nagy hozzá.

    [ Szerkesztve ]

    Renault Megane IV Limited

Új hozzászólás Aktív témák