Új hozzászólás Aktív témák

  • robert

    újonc

    Sziasztok!

    Tapasztalat hianyaban szeretnek tanacsot/segitseget kerni... Nem vagyok audiophile, a cel, hogy passzoljon a teljes kepbe es kenyelmes legyen, jo hangzassal.

    A szettem:
    - Sony 4K tv, synology nas es egy ps4. Mivel a tv hangja a nevetseges szintet sem eri el, vennek hozza valamit.

    Amire hasznalnam:
    - nasrol zenet (flac) tolnek dlna-val ra, + radio. (Itt is bajban vagyok, valszeg egy mezei fm radiotol jobb ha streamelem netrol es a nas szolgaltatja ezt is a szettnek)
    - nehanapjan hamegnezek egy filmet, akkor elfogadhato legyen. Nem halok meg az 5.1-ert, de a szoveg halk, minden mas hangos problemat elkerulnem.
    -jatekra nekem megfelel a stereo is, nem tema, hiaba adhat tobbet, vekonyak a falak...

    Roviden ennyi.

    Mit javasolnatok?
    - Stereo yamaha receiver, ra ket megfelelo hangszoro?
    - olcso 5.1?
    - soundbar a tv-re?

    Agyuval verebre nem akarok loni, de azt sem akarom, hogy beruhazok egy szettre es ugyanott vagyok, mint a mostani tv hangszoroval :) Tobbet hallgatnek zenet rajta, mintsem hazimoziznek, de akkora a felhozatal, hogy gozom sincs mi az a megoldas, ami penztarcakimelo es nem fancy szorom a penzt ablakon, hisz nem hasznalom ki tema :)

    Koszi!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák