Új hozzászólás Aktív témák

  • mirci18

    addikt

    válasz *Ropi* #391 üzenetére

    Nem kötözködésből, de abba belegondoltál, hogy az első dekorosnak mennyi munkája volt az árajánlatotok összeállításával? Az egyéni igényeknek nincsen készen letölthető internetes sablonja: minimum 3-4 óráját elvitte (de az is lehet, hogy 1-2 napját - nem tudom: függ a dekorelemek beszerzésének lehetőségeitől). A másik valószínűleg azért tudott olcsóbb árat mondani, mert nem neki ment el az ideje és energiája a terv összeállításával.

    Annyiban nem értek veled eggyet hogy ez a dolga egy szolgáltatónak.
    Én megkérem hogy kalkuláljon hogyha árban jó őt választom.

    Nekem se és másnak se nézik a belefektetett munkáját.Többször volt már nekem is úgy hogy eggyezkedtem leendő megrendelővel.
    Terveztem szerveztem mégsem nálam kötött ki de nem hánytam a szemükre hogy dolgoztattak.

    Az már csak ott fog kiderülni az esküvőn, hogy mondjuk ez is szürke szalvéta meg az is szürke szalvéta, csak amíg az egyik 6 rétegű, masszív papírból van addig a másik csak 3 rétegűből és szétmállik az első szájtörlés után.

    Amíg nem tudjuk mind a két dekoros mit rakott volna az asztalra szóról szóra addig hiába is akarjuk kihozni a drágábbat láttatlanban jobb minőségűnek.

    Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

Új hozzászólás Aktív témák