Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vesztor87

    senior tag

    válasz mirci18 #392 üzenetére

    mirci18: Igen, én is így gondolom, és tényleg nem azért találkozik egy szolgáltatóval (és tölt el a saját idejéből is 1-2-3 órát, meg szánja rá a délutánját) hogy kitoljon vele. Sajnos a szolgáltatók közt is vannak olyanok akik kicsit el vannak szállva az árakkal. Vagy csak a mi fizunk ennyire kevés, azért sokalljuk:)

  • *Ropi*

    félisten

    válasz mirci18 #392 üzenetére

    Éreztem, hogy ez kemény téma lesz. ;) :D

    "Annyiban nem értek veled eggyet hogy ez a dolga egy szolgáltatónak."

    Pont úgy, mint ahogyan az is elvárás, hogy még a szerződés aláírása előtt autózz el a párhoz (hasamra csapok: teszem azt) 200 km-t (Oda-vissza 400!) személyes találkozásra, ha pedig belekalkulálod az árajánlatba (mert ugye összesen nem csak egyszer kell elmenni, hanem 2-3-4x) akkor persze túl drága vagy. ;) De erre is van több megoldás: az egyik, hogy ők jönnek el hozzád. A másik, hogy elmész hozzájuk önköltségen, ha viszont nem jön létre szerződés, akkor az útiköltséget ők állják. ;)

    "Nekem se és másnak se nézik a belefektetett munkáját. Többször volt már nekem is úgy hogy eggyezkedtem leendő megrendelővel."

    Nálunk bevált, próbáld meg Te is: világíts rá az embereknek, hogy az amit Te tudsz azért ér annyit, mert van benne x évnyi tanulásba fektetett időd és energiád, plusz a felhasznált eszközparkod anyagi vonzata. Azt a minőségű munkát, amit Te adsz ki a kezeidből, annyiért tudod megcsinálni - ha ez nem tetszik akkor választhat mást is, csak az valószínűleg nem lesz ugyanolyan. ;)

    (#394+395+397) Vesztor87: Amit írtam azok lehetőségek egy másik nézőpontból - nem vagyok dekoros, csak nyitott szemmel járok. Lehet még olyan tényező is képben, hogy kinek mennyire kell egy munka és mennyire hajlandó önköltségi ár közelébe (Alá?) lemenni érte: ekkora árkülönbséget nem lehet észérvekkel kimagyarázni. ;) Az pedig valóban lehet, hogy eddig barátok voltak. ;) :DDD

    Mindenki a saját oldaláról látja a dolgokat, ezért jó megbeszélni: Ti (a párok) csak kategóriánként 1-2-3 (a legszimpatikusabb) szolgáltatóval találkoztok, mi szolgáltatók viszont nagyságrendekkel több párral - tehát az időráfordításnak valahol meg kell térülnie, hiszen nekünk is csak 24 órából áll egy nap, nem pedig 240-ből (mint ahogyan optimális lenne). Sokszor így is a szabadidőnkből áldozunk arra, hogy párokkal találkozzunk, mert máskor nem érnek rá - ez persze belefér, ha megvan a szimpátia és látszik rajtuk, hogy ők is megtesznek mindent amit tudnak emberileg, mert ugye az a jó, ha egyensúlyban van a mérleg. :)

    Mi mindenkinek az tanácsoljuk, hogy vegye a ruhát, mert utólag belenyúlni még mindig olcsóbb, mint a bérlés vagy a komplett varratás. Ha Kedvesednek normál méretei vannak és kurrens fazonú a ruha, akkor Facebook-on pillanatok alatt el tudja adni.

    Weboldalam: http://karpatisandor.hu

Új hozzászólás Aktív témák