Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Julot

    aktív tag

    válasz dabadab #128 üzenetére

    Nos, több napi utánnaolvasás és sok segítség után nagyon úgy néz ki, hogy a Trust 514DX 5.1 Sound Expert Optical kártyája lehet a befutó, elsősorban a koax kimenete és ama ritka tulajdonsága miatt, hogy a DSP chip AC3-as jelet tud az erősítőre küldeni játékok, és zene esetében is. Mindezt 10k alatti áron. Bár egy kis bizonytalanság még van bennem, mert a nagyobb testvére a Trust 714DX már DTS-kompatibilis, és nekem az erősítőm (Onkyo TS-DX555) nem tud dekódolni DTS-t, és ez a kártya megadná annak az élménynek a lehetőségét, hogy a jópár DTS.-es DVD.-met eképpen élvezhessem. Egyenlőre nem tudok dönteni, de nagyon úgy néz ki hogy e két kártya közül kerül ki a ''győztes''. A véleményetekre vagyok kíváncsi! Dabadab? Ha jól tudom az utóbbi kártyában már a CMI8768 lapkája van, ami elsősorban a 7.1 miatt más, de nem tudom, hogy van e más külömbség is a két DSP között..? Sajnos nem sokan írták le tapasztalataikat eme két kártyáról, de én mindenképpen meg fogom tenni, bármelyikre is esik a választásom, ha már ennyit fárasztottalak a nyűgömmel benneteket! Hozzászólásaitokat továbra is várom!

    Üdv.:
    Julot

    ...nincs tökéletes ember, csak tökéletes szándék!

Új hozzászólás Aktív témák