Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thyeby

    őstag

    válasz Peter789 #3245 üzenetére

    Köszönöm Neked is, MasterMark-nak is a törődést!

    A linkelt driver nem segített semmit.
    Az alaplapom a képen láthatóhoz kísértetiesen hasonlít, de nem ugyanolyan. Most pontosítani szeretnék: A képen a 4-es USB torony bal sarkánál látható pici chip lesz tehát a hangokádó csótány, s az elemhez közel eső torony takarásában pedig az ethernet?
    Hozom a formámat, az elemlámpa akkuja most merült ki, villanyfénynél pedig most még nagyítóval sem tudtam kibogarászni, hogy mi van a csipekre írva.

    Az újra telepítéstől fázok kicsit. Ezzel a telepítéssel kaptam a gépet, és 2 napom elment rá, míg felélesztettem rajta a számomra legfontosabb dolgokat. (Most jönne a feleségem, aki Dániába szkájpolna, meg angolul tanulna, mert hang híján jó ideje csak pislog nagyokat.) Van valami tíz évnél is régebbi telepítőm, nem hiszem, hogy azzal jobban boldogulnék - azt sem tudom, melyik telepítőben lehet megbízni?

    (Már kezdek kicsit belezavarodni: Realtech hálókártyát dugtam be, azt olvastam én vissza a reportban, vagy a hangot diagnosztizálta realtek-nek? - no, majd megnézem.)

    Valószínűleg már csak holnap fogok tudni valamit előrébb lépni - irigyellek titeket, hogy nem kell így nekihasalnotok egy gép életre keltéséhez, mint nekem.

    Több fa van, mint asztalos!

Új hozzászólás Aktív témák