Új hozzászólás Aktív témák

  • desert_camo

    tag

    Sziasztok!
    Egy kis segítséget szeretnék kérni, a problémám a következő:
    Egyik napról a másikra, bekapcsoltam a gépet, és egyszerűen elment a hang. Előtte bekapcsolásnál kb. kétszer kaptam kékhalált (Win 8.1), reset után elindult, szóval ennyi előjele volt a dolognak.Indulás után látszólag minden rendben, az eszközkezelőben látja az alaplapi hangkártyát (VIA HD Audio, ami egy ASUS m5a78l-m/usb3-ban van), biosban engedélyezve van, a tálcán alul nincs piros x, vagy hasonló anomália. Zene lejátszása sikertelen, teszthangok lejátszása sikertelen ("nem sikerült lejátszani a tesztdallamot" hibaüzenet a vezérlőpult/hang/hangszórók fülön, valamint "A Windows Media Player problémát észlelt a fájl lejátszása során" zene lejátszása esetén.) Előtte, mikor még nem volt ilyen probléma, a hangerő állításánál kaptam egy visszajelző hangot az aktuális hangerőről, most az sincs, egyszóval néma az egész.
    Drivert már vagy 10x próbáltam újratelepíteni, különböző verziókkal, de semmi eredmény. Már régóta ezzel az oprendszerrel használtam, nem a váltásnál jött elő a gond.
    Ezzel lehet valamit kezdeni, vagy kuka, és vegyek egy másik, pci-express hangkártyát?
    Köszönöm :R

    desert_camo

Új hozzászólás Aktív témák