Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BÁ Nutrition

    addikt

    válasz userxy #77485 üzenetére

    kukoricának a felvásárlási ára ugyanannyi mint a tápboltból? megveszed a szomszédpistától 3500ért, aztán két malacon ott van plusz egy havi közmunka díja.
    de amennyi kukoricát igényel ez azt simán megtermeled a kertben is ha nagyobb.
    meg akkor tessék régebben faluhelyen nem kellett hentes, te segítettél a pistának, meg a jőskának azok meg neked. ha mindenért fizetsz úgy nem sok marad benne. kell bele rakni melót is.

    [ Szerkesztve ]

    youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

  • userxy

    őstag

    válasz userxy #77485 üzenetére

    A lényeg lemaradt.
    lehet itt mutogatni a vidékre, hogy ők megtudják termelni maguknak mi az, hogy éhezés van.
    De majdnem ugyanannyiba kerül mint megvenni a tescoba.
    Minősége a házinak valószínűleg jobb. De most az árra hegyeztem ki az írásomat.

    Halkan jegyzem meg a Pista bácsi árával számoltam :)

    na gondold ahogy akarod ilyennel nem tudok mit kezdeni amikor valaki azt mondja hogy termelj meg egy konyhakertbe 6 mázsa kukoricát ..................

    ha meg jössz a földdel. Szerinted a vetőmag ingyen van beművelés aratás vegyszerezés műtrágyázás....

    Na a vidékinek ez tudja felforralni az agyvizét.

    No mindegy csak arra akartam rávilágítani, hogy nem úgy működik ahogy sokan gondolják. Érdekes módon egy pesti se jönne le vidékre disznót tartani........

    És azért mondom, hogy ismerem mind két oldalt mert én ebbe nőttem fel de most iparban dolgozok gépészmérnökként :) Szóval nekem nem kell megmagyarázni, hogy melyikhez mennyi pénz kell.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák