Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BÁ Nutrition

    addikt

    válasz userxy #77487 üzenetére

    konyhakertről ki beszélt? egy normál kert falun simán van 200 m hosszú. kukorica termésátlaga meg 6-8 tonna/hektár. ha már vegyszerezni is akarod. de tuti itt is hazudnak 3000-3400as felvásárlási ár az nem 5500.
    ennyin múlik.
    én is szedtem az uborkát, paradicsomot gyerekkoromban, tartottam állatokat 9-10 évesen. jártam vagy 20 évet suliba(ez nem biztos hogy meglátszik) ;] de a lényeg ha akarsz valamit akkor tolni kell keményen az ipart. anno hogy nb1ben kosarazhassak kellett futni 25km napi szinten alapozáskor, heti 12 edzés +meccsek. most legutóbb 345 órát dolgoztam egy hónap alatt, mégse nyavalygok miaata. a c-k meg annyit nem tesznek meg hogy nem dobálják el a szemetet az utcán

    Zola: azért ehhez az is hozzátartozik hogy ki mennyire felelős a kölykeivel. ha nem tudja eltartani nem kell 10 gyereket csinalni..
    azt meg hiába várod h más tartson el. pont ebből indult ki az egész beszélgetés, hogy van aki szerint neki itt se jut. közben meg nyilván megélt 300 évvel ezelőtt is mindenki különben nem élnénk. akinek extra igényei vannak meg tegyen le többet az asztalra mert arra hiába vár hogy jár

    [ Szerkesztve ]

    youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Új hozzászólás Aktív témák