Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hrvp

    aktív tag

    válasz Recon666 #38187 üzenetére

    Volumass-t ne bevedd, nyugodtan hígítsd vízzel majd idd meg, szőlőcukor edzés közben nem kell, majd mehet utána fehérjével pl. ha elfogy a tömegnövelő(abban van elég szénhidrát). A fájdalom meg nem fog elmúlni egy sima ízületvédőtől, olyat vegyél amiben gyulladáscsökkentő is van, az talán segít. De mivel még csak 1 hónapja edzel -még csak átmozgatás megy gondolom-, nem kéne fájnia alapból a vállnak, vagy rosszul nyomsz fekve(pl. feleslegesen nagy súllyal) vagy valami más gond van, én biztos nem erőltetném.

  • Coccolino_O

    őstag

    válasz Recon666 #38187 üzenetére

    "Sajnos egyáltalán ne vagyok az a hízós típus, ezért edzés után egy adag Volumass 35-öt veszek be,utána kaja és aztán egy Scitec Daily one multivitamin, amit reggel is beveszek. Edzés közben vízzel keverek 30-40g szőlőcukrot, amit akkor fogyasztok el, de halottam hogy utána lenne a jobb, ebben mi az igazság?"

    Ha nem vagy hízós típus, akkor enni kell, még hozzá sokkal többet annál, mint aki napi 250g ch-tól is zsírosodik. Ezt nem lehet megkerülni, sem helyettesíteni semmilyen fajta tápkieggel. Az edzés utáni turmix erősen túl van misztifikálva szerintem, baromira nem ezen múlik a siker, hanem a kitartáson. Fölösleges elveszned a részletekben, kell egy jó étrend, ha megvolt a pár hónapos átmozgató edzés, akkor utána egy edzésterv (hagyományos, HIT, stb.), és pihenni. Meg persze sok-sok türelem. És ha ez mind adott, na akkor érdemes elkezdeni gondolkodni azon, hogy milyen tápkieget kell venned, nem kell fordítva ülni a lovon. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák