Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qtya123

    őstag

    válasz Woodslave #185605 üzenetére

    "Pulóverben csak az a lényeg a mell jobban kiálljon mint a has"

    Áhh, nem úgy van az. Nem tudom mennyire adja vissza a kép, de itt a hasam nem lóg túl a mellen, egy szintben van vele kb. Mégis óriásbél van, nem mutogatni való látvány. :DDD

    Ha mondjuk 3 centivel keskenyebb lenne a has, még akkor is bőven zsíros, hiába lenne kintebb tőle a mell. :) Inkább a hason akadna meg a tekintet, hogy hát ez dagadt. :B

    Amúgy ez egy fél éves kép. Erőben elég szépen fejlődtem azóta, de a kinézet kb nem változott. Izmosabb nem lettem kicsit sem, vagy ha igen, azt jól leplezi a zsír.

    Csak tippelek, nem vagyok a testzsírszázalékok nézegetője, de gondolom úgy 90 kg-on lenne ez az izomzat kb olyan, hogy rámnéznek aztán azt mondják, hogy ez edz. Na attól +17 kg-ra vagyok.
    Ha pl új orvosnál vagyok, vagy múltkor először voltam a munkahelyi masszázson, akkor megkérdezik, hogy sportolok-e valamit. :DDD
    Nem sírom tele a párnám az ilyen kérdésen, mert nem elsősorban a kinézet miatt edzem, csak hogy mozogjak valamennyit. De ezért elcsodálkozom, mert oké, hogy enyhén szólva is zsíros a forma, de azért a tökátlag, súlyzót életében meg nem fogott ember testéhez képes azért annyi talán látszik, hogy valamit emelt már fel ez a jószág a bevásárlószatyron kívül.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák