Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vitee

    aktív tag

    válasz HUTCHDB #175288 üzenetére

    Alacsony vagyok, 171-172 cm, noni mar nem fogok :D
    En tipikusan a totalis skinnyfat voltam, soha nem edzettem, gumicukron, meg csipszen nottem fel, de az otthoni etel legalabb jo volt.
    Szoval egy masfel eve dontottem az eletmodvaltas illetve mozgas mellett.
    Eloszor fogyas, majd most tomeg felszedes a cel.
    2800-3000 kalorianal mar heti 1lbs jott fel, igaz akkor nem dolgoztam.
    Melo mellett a 2400-2500 nekem sulytarto.

    TomDeNemm

    Ez is egy megoldas :D

    "Life before death, strength before weakness, journey before destination."

  • benfolds

    őstag

    válasz HUTCHDB #175288 üzenetére

    ennél már csak az jobb, amikor egy csaj tudja ugyanezt produkálni. volt egy barátnőm, aki szintén kólán és csipszen élt, egész nap a gép előtt ült, nem mozgott semmit, mégis tökéletes alakja volt még 30 évesen is. más meg a századik fogyókúrát csinálja végig, futkározás, ilyen torna, olyan torna, aztán ugyanolyan tepsi segge van. de legalább a melle is lóg mellé.
    amúgy nekem van egy olyan elméletem, hogy ez ugyan alkati kérdés, de nem egészen úgy, ahogy a legtöbben értik. nem arról van szó szerintem, hogy csak a teste működik másképpen az ilyen csajoknak, hanem más személyiségek, tehát elsősorban az agyuk, ami más. dinamikusak, kiegyensúlyozottak, valójában nem lusták, még ha keveset is mozognak. a tepsiseggűek futkozhatnak akármennyit, ha belül tunyák, nincsenek saját magukkal tisztában, tepsiseggűek is maradnak. persze a férfiaknál ugyanez, a "forma" árulkodik a "tartalomról". pl. el tudjuk képzelni, hogy alekosz valójában nem egy férfiatlan, lusta gyökér ezzel a testtel? :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák