Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Woodslave

    nagyúr

    válasz aelod #150232 üzenetére

    hát mondjuk pont egy kezdőnél nem látom ennek jelentőségét, de nem vitatkozom :D

    de azért megkérdezem te voltál már dietetikusnál, hogy összerakja a kajád?

    [ Szerkesztve ]

    "akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

  • rasotamas

    veterán

    válasz aelod #150232 üzenetére

    Tavaly elmentünk párszor konditerembe a feleségemmel. Fogadtunk személyi edzőt, mert neki súlyos gerincbetegsége van. Mivel párban mentünk egy órára kifizettünk 2*3000 forintot, holott 95%-ban FELVÁLTVA foglalkozott velünk, max a levezetést csináltuk együtt.
    Őt odatette a szobabiciklire "ártani nem használ" jelleggel, és inkább velem foglalkozott, majdnem fölöslegesen, holott nekem meg megvannak az alapok, pár évig gyúrtam 2004-2007 körül. A legfölöslegesebben kib*szott 30 ezer forint volt a 10-es bérlet nála. Talán 1 alkalommal talajtornáztatta meg rendesebben labdával, persze az első órán, mikor elő kellett adni milyen király edző is ő.
    Valóban meg tudom nézni én is mondjuk a kalóriabázison amit kell, sőt tudok fejben 4-gyel és 9-cel szorozni is. Inkább tippeket várnék tapasztalatból, ki mit talált ami finom, finomabbá teszi a jó öreg csirkét. Én mondjuk nem foglalkoznék annyit némi extra zsírral, az én súlyomhoz ha 80 vagy épp 100 kilóra csinálom az étrendet úgyis belefér egy kis plusz, értem ezalatt hogy simán enném a tojás sárgáját, a sertéscombot és a csirkecombot is. Mi szoktunk egyébként sóágyon egészben sütni csirkét vagy csak csirkecombot, az baromi finom és nem olyan nagyon száraz. A súlyom inkább annak köszönhető, hogy mondjuk süt az asszony sajtos pogácsát és én megeszek vagy 20-at, nem annak hogy halvány gőzöm nincs mi az a kalória. A laikus meg az komplett idióta nem ugyanaz egyébként.

    https://tinyurl.com/rasoapro

Új hozzászólás Aktív témák