Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AsakuraDave

    őstag

    válasz Zola007 #141685 üzenetére

    Jó persze egyértelmű,csak hülyültem. De egy jó formás segghez nagyon jó genetika kell szerintem,meg ezek a fitness picsák is csak genetikailag szerencsések,életükbe nem edzettek csak 18éves korukra felkapta őket valaki mert látta milyen jó segg azt nyomatják a sok bullshit edzést meg tápkieget. Továbbá nem csak a seggizom hanem a rajta lévő zsírpárnák is hozzátesznek a kerekséghez és ez is nőként változó kinek még zsírosan(egészséges szintet értem) is feszes a segge másnak meg löttyedt kis csoffadtság. Meg pl most férfi példa én mindig utáltam lábazni de genetikalikag erős vastag combom,vádlim és kerek seggem van amit 3év capoeira megedzett és igazából akkor se volt nagyobb csak keményebb,feszesebb. Most lent a kondiba kb 28éves tag 150+-al guggol de az öltözöbe volt szerencsém látni (bárcsak soha ne tettem volna)a meztelen valagát és gusztustalan csoffadt kis semmi segge volt.(már bocsánat ha valaki magára ismer)

    ui.: valszeg hülyeség de ha olyan a csajnak a segge hogy hátulról szép nagy kerek,de oldalrol full egyenes a hátával egyvonalba jön a feneke csak a combjánál van "szint" különbség,olyan mintha csak úgy lógna és nem tartaná a derekánál semmi,ha ez lehetséges akkor mire kéne erősitenie ,alsó hátizom vagy a farizom mely fejét kéne kicsit megküldenie? (nem,nem full zsírsegg,van rajta persze de a nagyja az izomzat) :DDD

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

Új hozzászólás Aktív témák