Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz HussarF #135839 üzenetére

    ROTFL
    Még mindig ezen megy a vergődés? A blogjában is amúgy csak TÉKN-nek hívja, nehogy aki még nem látta (a többség) utána tudjon nézni, hogy miről is van szó... Esetleg fájna belinkelni? Direkt figyelnek arra, nehogy valaki megnézze... Meg akkor kiderülne, hogy maga az Imi, meg a Jenő és csodás barátai azok, akik csúsztatnak, meg hazudnak. De most jobban megnéztem a Bodó Imit, mert eddig a rádiós szereplésén kívül nem érdekelt, de tényleg elég fosul néz ki... LOOL :DDD

    Az is elég lol, hogy a németh pistis filmnek káros következménye van... Mégis mi lehet a káros következménye? Nekem úgy rémlik, hogy a Pisti ott pont azt mondja, hogy a koxtól tönkremész... Ennyire zsírhülyék az Imiék? Vagyis annak néznek mindenkit....

    [ Szerkesztve ]

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • aelod

    veterán

    válasz HussarF #135839 üzenetére

    Igen. Ebből a sztoriból Jenő a leghülyébb csak nem tud róla. Aztán meg rinyál, hogy a san marino pron a bírók lepontozták. Meg oltotta hadi chopant is, hogy nem érti miért nyert. Elég baj, hogy ennyi év versenyzés után nem érti...

    "It's simple, if it jiggles, it's fat."

  • headhunter

    addikt

    válasz HussarF #135839 üzenetére

    Ebben a "csomagban" minden benne van... [link]

    "...Tivadar Szepesi

    Kiss Jenő M jenci azert rajtad kivul meg ott vol a kiss horvath pisti(popay) aki kicsit hoszabb ideig versenyzett anno a profik kozott mint te es o vedte a faradsagot es ki ment hoszabb idokra az usa-ba es latta hogy mi es hogy tortenik ott ( van egy ilyen mondas , hogy lakva ismered meg a masikat) tudtommal te nem voltal kint hoszabb idore nem tolttotel ott honapokat es anno eleg hamar abba is kellett hagynod a versenyzest ugyan ugy mint a popeynek csak nala ez hoszabb ideig tartott hogy tudott versenyezni. Segitettem neki anno ugy hogy elvittem ot ki egy baratomhoz aki csak ilyen emberek felkeszuleset segitette kint a venicei golds-ba mint flex, shawn ray stb. 5 evig dolgozott profikkal kint mint taplalkozasi tanacsado nem csak taplalek kiegeszitokre gondolok itt . Amikor eloszor vittem a popeyt es irta neki hogy mibol mit menyit, egybol rakerdeztem pisti nem lesz ez egy kicsit sok ? Tudod mit mondott hulye vagy nalunk a piti kezdo amator versenyzok tobbet nyomnak mint ahogy en is idaig , ugy hogy nekem te ne akard bemeselni miutan nalatok sokkal jobb komolyabb profikat is ismertem szemelyesen hogy a versenyzes profiszinten nem arrol szol kinyom tobbet de ezt a szombathy is elmondta mielott meghalt egy riportban a body builderen meg talan fent van . Es nem ertem mire ez a nagy allszentsegeskedes . Plane mikor rolad mar 20 evesen olyanokat lehetett hallani hogy 30-40 esevel dobaltad be a nerot es mar akkor vereset hugyoztal . Latod en az elso kuram az elso felnott versenyemre szedtem 21 evesen es olyann menyiseget hogy te, ti ket nap alatt tobbet szedtek mint en akkor az egesz kura alatt. Akkor most ez hogy is van melyikotok hitelesebb ilyen szinten te vagy a pisti vagy az imi aki eleteben 2-3 versenyen indult . Es imi te akkor miert is nem versenyzel meg van minden adotsagod hozza minden lehetoseged is sponzor anyagi hatter tamogatas csalad felol stb . Akkor miert is nem? Tudom tegnap azt irtam nem irok tobbet ide de meglattam sajnos megint a bejegyzest es beleolvastam egy ket kommentbe , nem kellett volna mert igy ez megint kijott belolem . Pedig kedvelem a jencit miotta ismerem 90 otta es ez ettol fugettlenul reszemrol nem fog megvaltozni ,de most ezzel valoszinu sikerult ot sajnos megbantani de nem birom az allszentsegeskedest elviselni , plane egy ideje ugy hogy bocsi jenci ..."

Új hozzászólás Aktív témák