Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Zola007 #131187 üzenetére

    Jelenleg pont a lábedzésemet tartom a legjobbnak - természetesen az én szintemhez mérten :D

    Bemelegítésnek elgyalogolok az edzőteremig, majd lábnyújtógépen nevetséges súlyokkal melegítem. Ezt követi egy 10es széria guggolás alacsony intenzitással de nekem az is magas. Utána lábnyújtó és hajlító gép a normál terheléssel. Végül vádli, egyik lábnapon csak ülő, másik lábnapon csak álló (a kétfélét egyszerre egy napon nem bírja). Végül lenyújtás 2x1perc comb elöl és hátul vádli ez összesen 6perc, de ha lassabban számolok 8-10perc is lehet az egész :D

    A jövőben a lábedzés kiegészül a lábtoló nyújtotta lábtolással + hack guggolással, és az azon végezhető "álló" vádlival.

    Jelenleg csak a combfeszítő és hajlító izmok szoktak belázasodni edzés után 1-2napra de a vádli soha. Ezért gondolkodok ott majd 1-2 hónapig egy elképzelhetetlen tortúrában :D

    Az alkarral már egyszer 2hétig eljátszottam ezt, egyébként pihenőnapokon egy 15kilós marokerősítővel, a végén már egész nap nálam volt és kb. 3000ismétlés/kar. Az eredmény +1centi körméret, tehát annál működött :D

    Kompressziós zokni nincs, de van kompressziós öltözet. Az is jó, vagy zokni is kell?

    IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

Új hozzászólás Aktív témák