Keresés

Aktív témák

  • paye

    tag

    Üdv Gyúrósok,

    Tanácsot szeretnék kérni táplálékkiegészités ügyben. Amint az autómárkák között úgy valószinüleg a táplálékkiegészitők között is lehet rangsort felállitani?! Kezdő lévén számomra fontos információ lehet hogy mely gyártó termékeit érdemes venni / Scitech, BioTech, MuscleTech, Swanson, Puritans Pride, Dr. Lenkei ( :DD )...

  • paye

    tag

    Sziasztok Gyúrósok,

    Múltkori vitamin - és fehérje körkérdésre köszönöm a válaszokat, a poén tegnap koppant a postaládámban:
    --------------------------------------------------------------------------------------
    Legújabb termékünk: Tejsavó protein

    Önnek készült. Szívvel és nagyon nagy gondossággal!

    A legjobb minőségű alapanyagot kerestük. Megtaláltuk.

    Írország különleges természeti adottságai révén nagyon gazdag a vegyi anyagok által érintetlen, természetes, zöldellő legelőkben.
    A szűz ír mezőkön legelő marhák teje szennyeződésektől mentes. Ez a tény az ott élők számára magától értetődő.
    Alapanyag gyártónk meg is lepődött, amikor bio bizonyítványt kértünk tőle. „Nem értem a kérést – felelte – mi más lehetne?” „Mi írek vagyunk!”

    Ebből a kifogástalan minőségű alapanyagból készül a Dr. Lenkei Tejsavó protein. Termékünk különlegessége a kiemelkedően magas tisztasági fok. A 78%-os tiszta protein tartalom igazán elismerésre méltó.

    Fontos tudnia arról, hogy készítményünk úgynevezett „teljes értékű” proteint, azaz fehérjét biztosít.
    Egy fehérjét akkor nevezhetünk teljes értékűnek, ha tartalmazza az összes létfontosságú aminosavat.

    Termékünk aminosavakkal (Glutamin, Leucin, Izoleucin és Valin) dúsított. Hozzáadott cukrot nem tartalmaz.

    Nagyon keresett termék azok körében:

    • akik egyéni ízlésük miatt a hagyományos fehérjében gazdag forrásokból nem jutnak elegendő mennyiségű proteinhez,
    • akiknek gyakran kell rohanniuk és csak pár percük van arra, hogy valamilyen értékes, energiát biztosító táplálékot vegyenek magukhoz,
    • akik fizikai aktivitásuk, sportos életmódjuk miatt nagyobb mennyiségű fehérjéhez kívánnak hozzájutni,
    • akik olyan módon szeretnének cukormentes nyalánkságot fogyasztani, hogy nem terhelik, sőt támogatják szervezetüket,
    • akik megfelelő fehérjebevitellel kívánnak felerősödni.

    Kiváló tápanyagforrás! Turmixokban, shake-ben, joghurtba keverve, vagy egyéb Önnek tetsző módon felhasználva, pillanatok alatt elkészíthető, ízletes, teljes értékű fehérjeforrást biztosít.

    Mindhárom íz (csokoládé, vanília, eper) változat négyféle kiszerelésben kapható:

    • 30 adag = 900 gramm 4950 Ft (165 Ft/adag)
    • 60 adag = 1800 gramm 8850 Ft (147,5 Ft/adag)
    • 90 adag = 2700 gramm 12950 Ft (144 Ft/adag)
    • 120 adag = 3600 gramm 16995 Ft (141,6 Ft/adag)

    Reszkessetek Scitec, Muscletech és a többiek....

    :DD :C :DD :C :DD :C :Y :Y :Y

    [ Szerkesztve ]

  • paye

    tag

    válasz nepszter1 #23855 üzenetére

    Fogalmam sincs, egy hirlevelbol masoltam ki, de holnap megnezen a Nov 7 ternel ha parancsolod...? :))

  • paye

    tag

    Kalandom a Dr. Lenkei féle valódi irországi fehérjével:

    Múltkor bemásoltam ide az e-mailban kapott reklámot a Dr.Lenkei féle valódi Irországi proteinról gondoltam az információ-áramlás hasznos is lehet. Balga fejjel elhatároztam hogy veszek mind a 3 izből 1-1 dobozzal kipróbálásra, hátha bejön....
    Az Emkénél lévő üzletbe tértem be ahol először értetlenül álltak kérésem elött amikor hivatkozva a hirlevélre érdeklődtem a mennyiségi kedvezményről majd az árjegyzéket elővéve megmutatták hogy csak a FIX 60 - 90 - 120 adagos kiszerelésre jár a kedvezmény a 3 X 30 = 90 db - os vásárlásra full árat kell fizetni hiába van vásárlói kártyám stb...
    Vettem egy mély levegőt / számoltam 10 - ig /, megkérdeztem hogy egy új termék bevezetésénél nem kellene egy picit rugalmasnak lenni, majd udvariasan közöltem hogy most buktak legalább egy potenciális vásárlót...
    Holnap megyek a Lángsportba, ott legalább valódi kedvezményt adnak.
    Bocs' a hosszadalmas irományért de muszáj volt kiadni magamból...
    :W :Y :W :Y :W

Aktív témák