Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • K Norbi

    addikt

    válasz Kornel #7474 üzenetére

    Na! majd ha elkopik próbálj ki egy Nokiant! :D Én mindig is a felső kategóriás gumikat szerettem! emlékszem mikor megvettem az A3 mast, milyen jól tapad! Aztán volt az A4 esem nem volt sokkal jobb, de az igazi áttörést a W+ hozta, nagyon lágy a keveréke! sokkal sokkal halkabb az A4 eshez képest. jégen hóba nedves és száraz úton a nyomába nem érhet a Nokiannak! nem akarom tényleg fényezni! Mert én mindig is Michelin meg Conti, Goodyear, Dunlop, párti voltam! megmutattam a faternak meg a szomszédomnak is mit tud ez a gumi. tavaly a szomszéd W+ vett a faterral együtt! :D :P És akinek elmesélem ezt a sztorit az pont úgy reagál rá mint ÉN annó! :) :) ez egy hülye!! vertem a dobot csak a Michelin A4!! nincs tőle jobb!! ezért is furcsa hogy most az ellenkezőjét írom. :D direkt a régebbi nokiant választottam nem az újabbat! egyébként én akkor döbbentem rá hogy mi a különbség mikor a haverom beűletett a saját kocsijába és megmutatta. És!!! még akkor is csak a Michelin!!!!! ááá ez egy fos! Nokian! mi ez?? na aztán összemértük élesbe és akkor már láttam hogy tényleg másabb! a Nokian W+ egy vw boran volt, nekem Golf 4 esem van. gumi méretek azonosak voltak. és nem hittem el én se hogy ekkora különbség van köztük! :) :)
    Úgy hogy én ezért istenítem ennyire. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák