Új hozzászólás Aktív témák

  • Anaren91

    senior tag

    válasz F_Zolee #40921 üzenetére

    Pontosítok kicsit. Azzal tisztában vagyok, hogy ilyen méretben nem olcsóak a gumik. Viszont fölöslegesen nem akarok olyan gumira költeni, ami hűdefasza, de igazságbszerint versenypályára van és hamar elkopik. Egy köztes megoldás kellene, ezért is szemezgettem a Kumho ps71 el, youtubeon néztem tesztet ahol a faszi egy M2 vel ment már nem tudom melyik pályán köröket több fajta gumival is, és ott a Kumho az első körben kicsit maradt csak el a contitól, másodikban pedig már érezhetően rosszabb volt. De nyilván ez pálya használat, országúton nem nyígatod annyira a gumikat. Viszont azt se akarom, hogy megveszem a Kumhot mert lényegesen olcsóbb mint a cinti vagy michelin, és eldobom a kocsit vele. Azért 660 Nm el előfordul hogy egy 60 ról való hirtelen gyorsításnál is vadul villog a dtc és most conti van rajta.. Ha van michelin és conti között vaciláltam, de ugye ezeken belül is van ezer egy fajta, ebben kellene segítség, higy meddig éri meg elmenni józan ésszel az árat figyelembe véve. Illetve ha valakinek van tapasztalata a Kunhoval azt is szivesen várom.

    MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

Új hozzászólás Aktív témák