Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plata

    félisten

    válasz freeknight #58580 üzenetére

    Nézd neked lehet hogy bejön a Ps-el pénzt keresni,de hogy én még egyszer nem csinálnám,főleg nem kuruma nélkül,azért az még is csak nyugis volt.
    Meg ahhoz kell még 3 ember aki jön is veled végig,nem lép le,randomokkal megcsinálni meg már tuti nem lenne hangulatom.Régen sem szerettem tök randomokkal,főleg akkor volt vicces ha hacker jött be a csapatba.
    Azért voltak érdekes dolgok,mikor az összes NPC kocsi felrobbant,vagy azt vetted észre hogy azt a szigeti veszedelmet mikor mentettétek ki az egyik srác egyszer csak elteleportál vele és kész a setup,vagy amikor a katonai teherautóval teleportált.Olyankor azért volt para,hogy vajon most emiatt majd kapok büntit vagy sem.
    Mondjuk azért voltak vicces esetek is,amikor be bugolt a convoy-nál a heli és a föld alól lövöldözött minket rakétával.
    Inkább eladok 4 kocsit egy óra alatt meg segítek eladni a többieknek.
    Négy kocsit nem tart soká visszalopni utána meg mehetsz eladásokra amik adnak 30-35 ezret is.

  • Kiskokó

    veterán

    válasz freeknight #58580 üzenetére

    Nem védeni akarom Platát (még a végén nem állnak velem szóba a többiek ;] ) , de ő csak azt mondja, hogy neki nem jön be a PS-t csinálni pénzszerzés céljából.
    Én is megértem, mikor kuruma volt meg dcztük a finálét persze hogy toltuk mint a szar. De alapjába véve szenved vele a franc. Motorral is csináltam nem egyszer, nem nehéz de ott van még másik 3 ember..
    Én például soha nem csináltam semmilyen heistet randommokkal ... túl macera ahhoz hogy egyáltalán élvezzem, pláne nem hogy pénzt szerezzek ezzel.

    A 25% meg pedig igen is ment régen minden heist finálénal sokunk között.
    Talán a vége felé mikor már mindenki végigment a heisteken és már tényleg csak a kurumás PS farmolás ment akkor talán az miatt hogy mindenki csatlakozott volna de sokan nem tudtak indítani stb na akko kezdtünk átállni a 20% osztásra.

    Mintha rémlene, naaagyon az elejéről mikor első pár alkalommal játszottunk Hegyiékkel, le lettem szúrva, hogy ne legyek már mohó és ne akarjak 25% kapni :D
    Bár így utólag látva igazuk volt, de mi régen sokan mindig 25-25-öztünk. De ez ugye egyéni szokás csak, Plata is erre utalt.

    Dawe - Papamaci? Ugye? Vagy csak én voltam akkor is már ilyen jófej hogy 25%-ot osztogattam?
    Ja és a lényeg Saabe For Pres' :R

    [ Szerkesztve ]

    | Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Új hozzászólás Aktív témák