Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz akerbis #92336 üzenetére

    Vedd a base-t és járd végig a ranglétrát, jobban fog esni! Sajnos az epic-es akcióban prémium volt. Ma már kb egy héten belül is lehet 10-30 milliónyi bevételed 0-ról. Jó, ehet 2, de minden elérhető, így az alapból évek alatt kijövő legjobb pénztermelő cucc is egyből unlockolt, ha megvan az pénzed rá tied,emellett ma már minden bőséges pénzt ad, hogy játszanak vele az emberek. 1-2 storysabb küldi, 1-2 összegyűjthető cucc, és már másfél milliód van! 1-2 heti duplás játékmód mindig van, és ha jó vagy bennük, akkor az megint egy milla. Pl mikor én elkezdtem, pont egy nekem tetszó olcsó autó specifikus küldije volt promózva, az autó fél áron, én meg szeretek autoversenyezni. 200k volt az auto (de a game ad ingyen ha nincs), 100k-t lehetett nyerni 1 versenyen, kb másik 250-ből meg fulltuningos lett... 1. nap már fullos volt. És már akkor talán le voltam cheaterezve 1-2x, csak azért mert jól mentem. Nincsenek már az idők, mikor 1-1 küldit kell farmolni heteken át a az első millió reményében.

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák