Új hozzászólás Aktív témák

  • HussarF

    addikt

    válasz freeknight #58764 üzenetére

    Én aztán nyugodt vagyok, teljesen mindegy nekem, hogy mit veszel meg mit nem ;]

    Amúgy a Cypress a 2. legdrágább, miről beszélsz? :DDD
    Én a Wholesale Furniture-t ajánlanám, van mellette nagy placc helikopternek is. Nyilván a Darnel Bros jobb helyen van, de az a legdrágább.Esetleg a Logistics Depot-ot tudom még ajánlani.

    (#58766) freeknight
    Itt a furgonos lopások a legjobbak, mert az azt jelenti, hogy a 3 ládát egyszerre tudod bevinni és nem kell külön-külön szaladgálni velük. Furgon szétlövés csak a smugglers run tartalmakkal működik.

    És biztos, hogy a large raktár éri meg a legjobban. Nem jó táblázatokat néztél akkor.
    Itt van a lényeg. A ládák fajlagos ára (PPC) egyre nő, ahogy nagyobb a stock.

    (#58770) Plata
    Igazad van ebben. A legtöbb lehet, hogy megcsinálható egyedül is, de van, ami nem. A Titan-os mellé kell valaki, aki lelövi az ellent, mert járt már úgy haverom, hogy egyedül vitte a Titan-t, azt az NPC-k szétlőtték mire a végére ért. Itt meg még külön szopás, hogy nincs részkifizetés. Vagy leszállítod az egészet vagy buktad az egészet (Titan esetén. Kisebb repülőnél, ha van pl. 3, akkor ha egy megsemmisül, vége az eladásnak, de a stock kétharmada visszakerül a raktárba).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák