Új hozzászólás Aktív témák

  • ProgenXL

    őstag

    Az elmúlt 2 dlc-vel egyértelmű volt hogy csapatépítés a céljuk a fejlesztőknek. Vagyis hogy a játékosok összedolgozzanak. A CEO-nál ez kevésbé sikerült hisz ott egyedül is lehet boldogulni még az eladásokkal is.

    A MC-be viszont olyan szinten lett megnehezítve néhány eladási forma, hogy szinte belekényszerítettek minket a csapatmunkába. Oké persze biztos van aki egyedül is boldogul vele... de a többség csapatban adja el.

    Ha úgy vesszük jól sült el. Jó közösség jött össze.

    Heists is némi képp ez de ott annyi hiba kivan használva hogy rossz nézni.. sajnos ezek javítva nem lesznek. Lamaros küldetés szerintem megbukott.

    Közben arra is rájöttek hogy ha az új járműveket nem egyszerre dobálják be mint tavaly vagy az előtt, hanem pl hetente, akkor tovább fenn tudják tartani az érdeklődést.

    Az idei évre 2 nagy frissítést ígértek. Mindkettőt ellőtték már. De ha úgy vesszük 3 jött. CEO, Stunt, MC. Szerintem idén már komolyabb dolgok nem jönnek. Karácsonyra új ruhák, adversary mod, talán járművek. De ha csak a hibákat javítanák ki az is jó lenne.

    Összességében elvagyunk látva bőven tartalommal.

    Amit a mai napig nem értek az az MC. A motoros club és fekete piac vagyis ez a gyáras dolog hogy függ össze valójában?
    Egy motoros banda kokaint gyárt? Pénzt, iratokat hamisít?
    Kicsit logikátlan vagy inkább fura..
    Ezt szerintem a CEO-hoz kellett volna csapni inkább.

    Saját vélemény.

    Gunner for life

Új hozzászólás Aktív témák