Új hozzászólás Aktív témák

  • Plata

    félisten

    válasz Locutus #37924 üzenetére

    Az egész onnan indul hogy szerintem te voltál valamelyik magyar zizzent agyú aki bejött Ph sessionra és megpróbált kitolni velünk,de mi meg úgy szét kaptuk kollektívan mint foxi a lábtörlőt.
    Nem az a gond ha valami idióta bejön és elkezd lőni,ok próbálja meg,legfeljebb megölöm,de ezek nem is arra mentek,ahhoz gyávák voltak hogy belénk kössenek vagy elvigyék az árunkat,mert ugye akkor ha ellopja látjuk hogy merre jár,ehhez gyáva volt,inkább körbe járt a szerveren és felrobbantgatta a dolgainkat,amit nem toleráltunk,mert meg kerestem és kivertem belőle azt a bizonyos dolgot is.
    Gyáva lócitrom volt mindegyik,rombolni és menekülni tudtak,semmi mást,de azt sem sokáig,mert meg kerestük és szétvertük a pofájukat.Sandbox vagy sem,ha baráti sessionban elmondjuk hogy nincs egymás boltjának elcseszése,akkor ha valami retardált szándékosan megszegi akkor hagy öljük már meg,mivel ez sandbox meg tehetjük szerintem.Az hogy néhány lúzer nem tud magának céget csinálni és inkább azt szívatja aki tud az meg gáz,és ha meg próbálja akkor hagy öljem már meg.
    PH-s sessionban jól szoktunk szórakozni,nem öljük meg egymást,igaz én majdnem megöltem Asuskát,de véletlen. :DDD
    Sőt inkább segítünk is egymásnak CEO küldikben,leszedjük a másikról az üldözőit,satubbi.Szerintem ez normálisabb dolog,mint elmebajosként ámokfutást rendezni.

Új hozzászólás Aktív témák