Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FoxiestFox

    félisten

    válasz #81556480 #36933 üzenetére

    Pont azért tetszik, mert már vezettem.
    Annak, aki életében még csak utasként sem ült bármiféle motorizált járműben, na annak való az V. :D
    Sínen mennek az autók, kivéve ha belekézifékezel, akkor egy vezetés-rásegítés segít neked kontrolláltan driftelni, hogy úgy érezd, ura vagy, gázelvétel után azonnal vissza is kapod a full kontrollt, semmi átmenet nincs. :(

    Mondjuk ízlés kérdése, nem akarlak meggyőzni mert más preferenciáid vannak, csak a hasonlatodnál lógott ki a lóláb.
    Megértem, hogy tetszik, mert nagyon árkád és frusztrációmentes vezetni, csajom is azt szereti jobban, mint a IV-et, ahol a legtöbb kocsi olyan nehéznek érződik, mint a sár. (Aláírom hogy azt túltolták egy kicsit még a könnyű járműveknél is).
    A IV-ben én imádom ahogy a nehéz autók rugóznak, sodródnak, kiteszik a seggüket kanyarban, főleg, ha hátul hajtanak, és csak normális gázelvétel-adagolás-kormányzás kombóval fogod tudni összeszedni, ha ügyes vagy.

    Wiz: hogy jön a fizikához, hogy ütközésnél kirepülsz? Az egy script. Ha g erő nagyobb mint x, repülsz, cső. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák