Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz zoltanz #2381 üzenetére

    Régebben az optimalizálatlanság nem volt ilyen szembetűnő. 2000-2001 környékén még egy jobb, 3 éves gép tökéletes volt.
    Pl.: 2001-ben jött ki az AvsP2, aminek a maximumon kb P3 750MHz/128mb ram/32mb geforce2 volt az igénye, ezzel szemben nekem egy Celeron533MHz/128mb ram/16mb tnt vanta konfigon tökéletesen és szépen ment, és ez sosem volt korának csúcsgépe. A Wolfenstein detto, pedig annak nem sokkal voltam a minimum konfig fölött. És akkoriban minden játék ment még azon a gépen, egészen 2003 végéig nem volt olyan, ami ne indult volna el, sőt még picit a képminőségre is futotta attól a géptől. Igaz, a Radeon 8500-öm teljesítményével is meg lehetek elégedve, mert 7 éves kártya, és még mindig jönnek ki olyan játékok, amik hajlandóak elindulni vele.
    Optimalizáltság tekintetében a Half-Life 2 eléggé követendő példa lehetne, elég gyenge gépeken is jól fut, és még most is jól néz ki. Vele egy időben a Doom3 egy böszme jószág volt, lassú volt mindenen, ráadásul ocsmány, elmosódott textúrái vannak maximum beállításokkal is.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák