Új hozzászólás Aktív témák

  • rup1u5

    nagyúr

    válasz Pala #13221 üzenetére

    Eleve aggasztó nálad, hogy az E2220 csak 2.7Ghz-ig megy a lapodban. Pedig azoknak a prociknak magas a szorzójuk, így fsb nem lehet akadály. Mi az ami miatt nem jutottál vele tovább? Milyen szorzóval és fsb-vel van meg a 2.7Ghz? Mekkora a legmagasabb szorzó a prociddal? Nem ismerem ezt a procit.
    Az biztos hogy pontosan azért mert a minél magasabb minimum fps GTA4-ben és a tuning is szempont nálad, és mivel mindezt egy P31-ben szeretnéd elérni, én azt mondom felejtsd el a 45nm-es alacsony órajelű (Q8200, Q8300) Quad-okat! Hiába van sok magod ha olyan alacsony az órajelük, hogy még a 4850-et sem képesek normálisan meghajtani.
    45nm-es Quad alá P45 dukál!
    Azt javaslom érdeklődj a lapod topikjában!
    Számomra elég egyértelmű, hogy alacsony órajelű, herélt quadot nem raknék P31-be! :(
    Csak ezekbe gondolj bele: Q8200 -> max 7-es szorzó, Q8300 -> max 7.5, E8400 -> max 9, E8500 -> max 9.5. Ha 400-ra teszed az fsb-t (ezt csak bírja már a P31) akkor így alakulnak az órajelek: 2800, 3000, 3600, 3800. Namost! Ez utóbbi kettőt a két Wolfdale szinte biztos hogy tudja még a te lapodban is, viszont a két quados érték nem biztos, hogy meglenne és abban sem vagyok biztos, hogy a P31 szeretné ezeket a procikat húzva. 2800-3000Mhz kevés a 4850-nek és pláne kevés a GTA 4-nek, hiába dupla a magok száma. A teljesítmény többlet még szintetikus tesztekben is ritkán duplázódik 4magnál a 2 javára. Arról nem is beszélve, hogy egy E8400 röhögve megfut alapfesz alatt is 3600-ot amivel elpicsázza bármelyik 3Ghz-es kis Quadot és akkor már a 4850 is szépen meg lenne küldve adatokkal.
    Ennyit akartam még ehhez hozzáfűzni.
    Javaslom hogy nézz körül a wolf, a york és a lapod topikjában!

    Elnézést a félig offért!

    Why don't you knock it off with them negative waves!

Új hozzászólás Aktív témák