Új hozzászólás Aktív témák

  • szucsi

    őstag

    válasz Flashget #176 üzenetére

    Ez van, egyébként most elriasztottak a Yamaha játékosoktól is, álítólag a szerviz nagyon nincs a helyzet magaslatán, és ráadásul a 2 év gar az 1+1 év, a másodikban nekem kell bizonyítanom :Y hogy nem én idéztem elő közvetve vagy közvetlenül a meghibásodást. A szervizes azt mondja, minden egyes darab cseréje hónaopokig tartó procedúra, van olyan alkatrész, amit 1,5 éve :Y rendelt meg, és még nem kapták meg.


    Egyébként még mindig nincs semmi a Grundigokkal, annyi, hogy Fehérváron a szerelő az egyiknél nem talált hibát, mire nekem kelett telefonálni, hogy ugyan már, tegyen be léci egy audio cd-t és nézze meg mi történik, mert különben visszapostázzák a darabot, hogy nem találtak hibát. Állítólag pénteken kiálították a csereutalványt, és a hétfői postával elment. Ma szerda van, a Bp-i szerviz még nem kapta meg, szerintem simán ott hever még a fehérvári cég valamelyik polcán, és senki nem tudja, mi az. Felhívom őket mégegyszer, aztán lehet, hogy megelégelem, és lemegyek érte magam. Dzsízesz!

Új hozzászólás Aktív témák