Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    Topikgazda

    válasz Badlof2k #489 üzenetére

    Menj nyugodtan Elitere. Ha nagyon halsz legfeljebb visszajössz. :)
    Amúgy a drop is jobb lesz.
    Valószínűleg hasonló szintűek lesznek a monsterek is, jobban fogsz fejlődni.

    Valamelyik karimnak is akkor kezdtek jobban esni a dolgok, és kezdett jobban fejlődni, amikor felhagytam azzal, hogy kimaxolom a Veterant és utána megyek Elitere.
    Sőt, a mostani karimmal igazából sokmindennel nem is foglalkoztam (pl. bounty), csak hajszoltam előre, hogy minél hamarabb meglegyen a lvl100. Riftek felderítése + Devotionok beszerzése volt a fő a main quest és a Faction főküldik mellett.
    Mondjuk a mandatek sokat segítettek, és az, hogy már nem az első karim volt, voltak cuccok. Visszamenőleg csináltam meg sokmindent. Drop nem volt, és XP se számított már, de Ultimaten már jobb dropom volt amúgy is, szóval nem számított. Főleg akkor ügyeskedtem a Factionokkal.
    Pl. pár napja vittem végig mindegyik nehézségi fokozaton a HIdden Pathot. Kaptam érte 1+1 pontot szintenként, Ultmaten drop is volt.

    Az előző karimmal nem rohantam ennyire, annál minden szinten megcsináltam "időben" szinte mindent, nem pedig sokkal erősebben. Csak most nagyon akartam a Lokarr szetet, és ennek rendeltem alá mindent. Ha már az előző karimmal elszúrtam a dolgot (nem tudtam, hogy a Sahdina's Memento fontos. Eladtam. Ez 1 karinál csak egyszer droppol és csak Ultimaten), helyre kellett hoznom.:)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák