Új hozzászólás Aktív témák

  • Jinx L. Joke

    csendes tag

    válasz MC Pite #251 üzenetére

    Én a Normafánál tesztelgettem az első napján egy Pixel 5-tel összevetve.
    Egymás mellett beraktam őket ebbe az albumba, lehet tippelgetni, hogy melyik melyikkel készült.

    https://photos.app.goo.gl/dm8aQhPM5X25LSox7

    Az Ultra HDR egyértelműen nagyon menő, de azért van ahol túlzás, és kiégeti az ég a képet, emiatt a többi része kevésbé jön ki jól.
    Számítógépen kevésbé jön ki a különbség, nekem valahogy hülyén kezelte a Google Photos az Ultra HDR képeket, és még homályosabb is, mint a sima kép, mindaddig amíg el nem kezdek belezoomolni.
    Sajnos a TV-re küldés még rosszabb, erre csak a Chromecast kép megosztása volt nekem elérhető. (Nekem fogom 2023-ban pendrivera másolni a képeket, hogy megnézzem a TV-n. Nem értem miért nincs Google Photos app egy Sony Android TV-re...) A Chromecast még csak valami gyenge lebutított verziót jelenít meg mindkettő képből, így aztán tényleg nem sokra megyek vele.

    Egyelőre ennyi a tapasztalatom, de igazából irreális is, mert ritka, hogy természetet fotózok, 95%ban a gyerekekről csinálok képeket, de ott nem tudok ilyen közvetlen összehasonlító képeket lőni, mert folyton mozgásban vannak...

Új hozzászólás Aktív témák