Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csadi0011

    őstag

    válasz petyus_ #21059 üzenetére

    Hasonló gonddal küszködöm. És én emiatt olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy le lehet-e tiltani, hogy a chrome-ban egy megadott honlap ne tudjon betöltődni.
    Én valahogy sikeresen telepítettem egy ilyen reklámprogramot. Mindig vigyázok ezekkel, de most ez valahogy becsúszott. istartsturf és delta-homes nevű oldalakkal indult a chrome. Találtam is programokat a gépen amiknek ezek voltak a nevei. Újraindítottam a gépet csökkentett módban és kiirtottam a fájlrendszerből és a regeditből mindent ami ezekhez a nevekhez tartozott. Ezek után a chrome mégis delta-homes lappal indult. Nem estem kétségbe. Rámentem a chrome ikonjára -> jobbklikk -> tulajdonságok. Itt láttam, hogy a "cél"-ban ez a delta-homes oldal oda volt írva a cél végére. Ettől indult el azzal. Pár napig teljesen oké volt, most viszont elindítottam az uTorrent-et és miután elindult, a chrome-ban is megjelent a delta-homes. Viszont az utorrent ikonjában nem találtam azt, ami a chrome ikonjában volt. Szóval nekem már nincs működő reklámprogramom a gépen, ergo már nem kártékony, de valahogyan mégis megnyílik, ezért csak simán le kéne tiltani.

    petyus_ neked ajánlom, hogy nézd át a géped, úgy, ahogy én, és kiírthatod a dolgot.

Új hozzászólás Aktív témák