Új hozzászólás Aktív témák

  • r3pl4y

    aktív tag

    Sziasztok!

    Most tettem fel én is Chrome -ot, mert elegem lett a firefox szarakodásaiból... volt egy weblap aminél folyamatosan kifagyott... youtube -nál HD vidi közbe volt amikor beszaggatott stb... feltettem a Chrome -ot... nagynehezen beimportáltam a könyvjelzőimet stb... és minden tökéletes alatta, gyors mint a villám nem fagy ki ha megnyitom azt a bizonyos oldalt (vatera), és a youtube -nál sem szaggat... viszont van nekem egy óriási bajom vele... sajnos a kicsike nem akarja direktbe megnyitni a file -kat mint ahogyan a firefox... mármint, pl. szednék le egy egy torrentet, akkor ha firefox alatt rákattintok a letöltésre, akkor egyből nyitja is meg a uTorrent, de itt előbb le kell szedni a file -t és csak aztán megnyitni... ez nekem nem tetszik, mert így tele kell szemetelnem a HDD -t minden olyannal amire amúgy semmi szükségem nincs... igen persze a firefox is letölti a file -t előbb, mert másképp, hogy nyitná meg, de az egy tmp mappába ahonnan aztán kitörli.. mármint akkor ha a megnyitásra megyek....

    Tehát a kérdésem az lenne, hogy itt nem lehet valahogy belőni ezt, hogy ha ismert file típus van akkor azt automatikusan nyissa meg, és ne akarja velem letöltetni valahova azt az adott file -t, amikor arra úgysincs szükségem...pl. torrent esetében ugye...

    "Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

Új hozzászólás Aktív témák