Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Moleman

    addikt

    válasz Alexios #56905 üzenetére

    +1, a Fusion II nálam is okés, 3.3 kilóval teljesen átlagos superstrat. A legkönnyebb a KX300 3.2 kilóval, a legnehezebb az RG421 3.9 kilóval, az összes többi 3.3-3.4 kiló. Nem hitelesített szobamérlegen. :DDD
    A HB SC450 P90 viszont tényleg nehéz, 3.8 kiló, míg a Gibson LP csak 3.6.
    A legnagyobb meglepetés a fekete Samick, kereken 3 kiló, magasan ő a legkönnyebb villanygitárom.
    A stratok is megleptek, a Squier Deluxe 3.6 kiló, a nitrólakkos fehér strat pedig 3.7 kiló, azt hittem könnyebbek lesznek.

    #56904 Goose-T
    Nem szabad nekem Thomannon bóklászni, most beleszerettem ebbe a zöldikébe. :D

    #56907 benedekco
    Ez tényleg elég felháborító, már a gyárból is aránylag jól beállítva kéne kijönnie, de a hangszerbolttól is elvárnám, hogy legalább futólag nézzen rá a gitárra, hogy játszható-e...

    Horror ezeket olvasni, nekem hálistennek szerencsém volt, az összes újonnan vett gitárom jó volt, csak a Gibson nyakán kellett egy picit állítani, de meg tudtam csinálni magamnak.
    Mondjuk a Sigma akusztikot is szinte újonnan vettem a Stageshopból, annak szörnyű volt a beállítása, kb a túlsó végállásba kellett tekerni a pálcát. :D

Új hozzászólás Aktív témák