Új hozzászólás Aktív témák

  • X2N

    senior tag

    válasz Alexios #58111 üzenetére

    "A különbség a zenei funkciójában van. A basszusgitár más szerepet tölt be a zenében, ezért mást érdemes rajta játszani, máshogy, más hozzáállással."

    Igen ez a fő különbség...a dobost segíted ki a ritmus szekcióban. Nem ugyanaz a szerep mint egy gitár.

    Alexios- Kezdőként sem nylon húroson klasszikus gitáron kezdtem, pedig mondták nem kevesen , még gitártanár is hogy azon kezdjek. Elektromos gitáron kezdtem és anno többet használtam 10-s húrt mint 9-est. Tudtam mit akarok játszani. Akusztikusom 1X ha volt életemben. Másoknak vettem 1-2 akusztikus gitárt családban, mert látta mindenki mennyire szeretek gitározni, nekik a nylon húroson se sikerült megtanulni. Ma meg már 9-est használok mert könnyebb nyújtani. Ha 2 egész hangot kellene nyújtanom akkor már lemennék 8-asra, de annyira ritkák azok a számok ahol kellene hogy marad a 9-es. 3-4 hónap után már nem fájtak az ujjaim, napi több óra gitározás után. Mindent meglehet szokni. De nem volt soha erősek az ujjaim.
    Goose-T- Ízések és pofonok, ha beleolvasok a komment szekcióba röhögni tudok az ilyen kommenteken:
    James: “Make Lars hear you give us your best” Crowd: DIE!! DIE!! DIE!!
    Hetfield mégis végig vigyorogja miközben játszanak :D

    [ Szerkesztve ]

    Launch code for russian nukes: 97 99 116 105 118 97 116 101 32 100 101 97 100 32 104 97 110 100

Új hozzászólás Aktív témák