Új hozzászólás Aktív témák

  • Daweee

    őstag

    Hú nagyon nagy volt Satch bácsi :D elöl álltunk, a 4-5. sor környékén, nagyon közel volt, hatalmas élmény :K Egy bánatunk hogy a Surfing with the Alien kimaradt a setlist-ból, meg nem sikerült pengetőt szerezni. Csak úgy sugárzott belőle az energia, mozgott, mászkált össze vissza (nem tudom hogy bírja 54 évesen) és mindeközben hibátlanul elnyomott 2 órát, nem hiába napjaink egyik legnagyobbja :K

    Hangszerboltilag minden ajánlottba eljutottunk az Eldorádót és a Codát kivéve, hát kicsit irigylem a pestieket, odafent egy boltban van annyi gitár kb mint Miskolcon az egész város összes boltjában együttvéve... a gitárcentrumban még balos LV100 is volt :D
    Másrészt viszont egyikben sem volt Bugera, (egyébként barátomnak néztünk fullcsöves fejet, eredetileg a Bugera 1960-asát nézte ki, azért volt a túra) viszont a G.centrumban kipróbált valami Torque fejet, és eléggé tetszett neki. Nem tudtok erről a márkáról valamit? én még nem nagyon hallottam róla, elvileg valami orosz. Esetleg nincs valakinek tapasztalata vele?

    Harmadrészt, azt hiszem meghúztam egy inat a jobb gyűrűsujjamban: pár hete nyújtógyakorlat közben éreztem hogy belül valami meghúzódik, utána az ujjam belső oldalán egy csíkban elérzéketlenedett, ez mostanra nagyjából már rendbejött, viszont még mindig kellemetlen húzó érzés van az ujjamban ha gitározni próbálok, nektek volt már ilyenetek? Ugye nem maradandó? Kezdek félni... :U
    Addig sem pihenek, próbálgatok jobb kézzel pengetgetni ahogy a normális emberek, persze ujjpengetés meg 8 ujjas tapping egyelőre kizárva, kímélni kell a gyűrűsujjamat...
    Egyébként egész jól megy már, nagyjából tudok már pengetni, a nyak-ujjazás még elég gyérül megy, de nem is csodálkozom, jobbkezes gitár híján a balost fordítottam meg, viszont így meg rosszul vannak a húrok és nem sokra megyek, a zeneietlen sablon gyakorlatokat meg hamar megunom :( Kéne valami jobbos... Áthúrozni nem fogom az akusztikusomat, mert nem akarom beáldozni, ha kireszelem a szemöldököt a vastag húrnak akkor nem lesz jó ha majd visszahúroznám, meg a húrláb is fordítva van, az oktávok szana-szét lennének :( Pénzem se nagyon van, leszámítva ha elég karácsonyra az erősítő, bár jelen állás szerint nem nagyon fogok tudni az elektromoshoz nyúlni addig, szóval... Miskolc és környékén olcsó klasszikus gitárja nincs valakinek eladó? :D

    Isee: én sima Audigy 4-et használok(-tam? :O ) guitar-riggel karöltve szólógitárhoz

Új hozzászólás Aktív témák