Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kristof86

    tag

    válasz Gorneck #13487 üzenetére

    [B][/B]Mi van nagypapa morcosak vagyunk? :R ? Gondoltam van annyi logikád , ha már egy ilyen frankó honlpot létrehoztál(gorneck.hu) ,hogy a MAXIMUMOT szeretném a q6600-asomból kihozni.
    Meg megkérdeztem hogy mi a 8as fázi és a 6os között a különbség. Erre azt írod , hogy 2.
    1 :o Hát fasza én is tudok számolni, de nem gondoltam volna , hogy ennyire hülyének nézed az embert. 8-6=2 Gondoltam valami szakértői véleményt tucc válaszolni, amit egy átlagos felhasználót leginkább foglalkoztatja. Gondolok én a teljesítményre, vagy az órajelfelhúzásra.
    2 :o Egy rohadt eredményt szerettem volna csak kérni, körülbelül hány MHZ-et tudnék kihozni egy DS3p-q6600q0 ás kombóval. Erre eggyáltalán nem reagáltál csak áttugrodtad ezt a kérdést, ezért kérdeztem meg még 1*szer. Hátha csak arra a kérdésre válaszol amit 2szer tesz fel az ember. (De úgylátszik ez sem működött)

    Egyedül csak azt sajnálom, hogy ezen a Gigabyte fórumon egy ilyen morcos gyökér nagypapa válaszolgat, ezzel csak elrontod azoknak a kedvét akik egy ilyen lapra fáj a foguk. Ha olyan tapsztalt vagy ezekkel az alaplapokkal kapcsolatban akkor inkább segíts dönteni azoknak akik ilyen dilemmák előtt álnak.

    Morcika :U

Új hozzászólás Aktív témák