Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz sz.j #3397 üzenetére

    Igen én is a visszaállításról beszélek, akkor még most se érted. A backupban hiába van benne bármi mert semmit nem tud visszaállítani olyan vinyóra amit nem is lát és ezért ki sem tudod választani sem forrásnak sem célnak. A WinPE rescue lemezről egy külön operációs rendszer indul, olyan hardvereket ismer fel amihez van benne driver vagy betöltöd neki, a win7 amiben benne van a driver és amiről a mentés készült ilyenkor nem fut. Akkor sem ha nem a lemezről bootolsz, hanem a winre telepített programból indítod a visszaállítást mert az is újraindítja a gépet és a win előtt betölti magát, ilyenkor a winben lévő driverek nem számítanak.

    Közben megtaláltam benne van ebben is csak kicsit más néven. Restore/View Unsupported Devices itt kiadja hogy talált egy raid controller-t és be lehet tallózni a driver, utána megjelennek a vinyók csináltam is egy mentést.

    A Todo-t meg akkor elfelejtem egyelőre, teljesen hihetetlen hogy még az 5ös verzióban sincsenek javítva ilyen alapvető brutális hibák.

    Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

Új hozzászólás Aktív témák