Új hozzászólás Aktív témák

  • -Maci-

    addikt

    Sziasztok!

    Laptop vásárlást tervezgetek. Tulajdonképpen csak az alap dolgokra használnám a gépet egy kivétellel! Szeretném ha a Pro Engineer szépen elfutna rajta! Na nem akarok űrállomás összeállítást rajzolni vele, de egy erős közép szinten jó lenne, ha működne.
    Tulajdonképpen nem kifejezetten e miatt vennék laptopot, csak ha már veszek, jó lenne.
    Van két jelöltem, csak nem tudom, hogy a Pro-e mennyire kényes, ezért szeretném, ha valaki leírná a véleményét!

    A két gép:

    Gép1
    Gép2

    Nem feltétlenül pont erről a 2 gépröl van szó, hanem inkább erről a 2 kategóriáról! A lényeg, hogy bármilyen összetétellel választom őket, a videokártya az fix! (memóri, vinyó stb -ben lehet variálni csak). Viszont ugye mivel pont a videokártya miatt más kategória a két gép, nyilván az áruk is azt tükrözi.

    Tehát a lényeg: Ezen videokártyák mennyire jók a Proe-hez? Tudom, hogy alapvetően az nVIDIA-t preferálja, de kérdezném, hogy biztos érdemes Proe szempontból a drágábbikat választani? Vagy az ATI is bőven megfelel?

    Előre is köszönöm a jó tanácsokat!

    If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

Új hozzászólás Aktív témák